Benieuwd naar wat we kunnen betekenen voor uw projecten?

Laat het ons weten via onderstaand contactformulier:

    U kunt ons ook telefonisch bereiken op werkdagen:

    Of neem contact op via e-mail

    (We doen onze uiterste best op werkdagen binnen 24 uur te reageren.)

    Basilisk

    YES!Delft Labs

    Molengraaffsingel 10, 2629 JD Delft

    t +31 15 202 6128
    Google Maps

    Ons team

    Bart van der Woerd

    Managing Director
    bart@basiliskconcrete.com

    Matthijs van Til

    Director
    matthijs@basiliskconcrete.com

    Cansu Çirak

    Project Engineer
    cansu@basiliskconcrete.com

    Shohreh van Logchem

    Quality Assurance Engineer
    shohreh@basiliskconcrete.com

    Alfred Wiemer

    Finance Controller
    alfred@basiliskconcrete.com

    Jordy Kern

    Product Manager
    jordy@basiliskconcrete.com

    Renée Mors

    Research & Development Engineer
    renee@basiliskconcrete.com

    Marc Brants

    Sales Manager
    marc@basiliskconcrete.com

    Linda Koot

    Marketing & Communicatie Manager
    linda@basiliskconcrete.com

    Co van Moorselaar

    Laborant
    co@basiliskconcrete.com

    Lennaerd Meijer

    Project Manager
    lennaerd@basiliskconcrete.com

    Jonas Roozenburg

    Trainee
    jonas@basiliskconcrete.com